SAMMEN – høstens store happening…

«SAMMEN» blir en fantastisk helg for hele menigheten. Her er påmeldingslinken: https://www.checkin.no/event/34861/sammen Påmeldingsfrist: Fredag 20.8.

Det blir ulike aktiviteter for alle generasjoner, måltider, workshops og fellesskap. Egentlig som en menighetsweekend, men da med Bykirken og Tønsberg som arena. Vi starter med «Sammenaften» fredag kl. 19:30, en helaften for voksne (PaCE har eget opplegg denne kvelden). Så møtes vi alle kl 10:00 på lørdag i Rosanes, med masse moro for hela kyrkan. Bortsett fra lørdagens picnic, hvor alle selv tar med egen mat, samt stol, bord og evt. tepper, så er maten resten av helgen inkl i billetten (såfremt du har booket dette). Det blir både tapas, pizzafest og pølsefest.   Av øvrig innhold nevner vi «Gravity» for ungdommene, stort hoppeslott for barna, Team Challenge, herlig åndelig påfyll, nydelig lovsang, humoristiske innslag og ikke miste masse kvalitetstid sammen !   Bli med på en fantastisk helg for hele kirka vår. Håper vi sees…